Paket Bilgisi

Bağlan 150 Paketi’nde her yöne 150 dakika ve 1 GB cepten internet sadece 20 TL!

BAGLAN150 yazıp 5555'e SMS gönderin, Bağlan 150 Paketi’niz cebinize gelsin.


Ücretlendirme

Hangi Paket? Bağlan 150 Paketi
Ne Alırım? Her yöne 150 Dk + 1 GB İnternet
Ne Öderim? 20 TL
Nasıl Alırım? BAGLAN150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
Tüm ücretlendirme detaylarıTarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradanulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları


 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 150 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Bağlan 150 Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Bağlan 150 Paketi ücreti 20 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Bağlan 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, BAGLAN150 yazıp, 5555'e mesaj atarak Bağlan 150 Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Bağlan 150 Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın faturasız Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir.
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Bağlan 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Bağlan 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar BAGLAN150 yazıp 5555'e göndererek, Bağlan 150 Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL BAGLAN150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan dakikalar ve internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
 • Bağlan 150 Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.


Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Bağlan 150 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN BAGLAN150yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Paket İptali

Bağlan 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL BAGLAN150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB'dir.

Standart Ücretlendirme

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB'dir.